Věda nás baví

Interactive and fun camps and clubs for children

References - Ohlasy rodičů - kroužky

4. 2. 2015

Dobrý den,
chtěla jsem Vám všem poděkovat za úžasný kroužek, který může náš syn navštěvovat. Jen tak dál :-)
S přáním hezkého dne,Z.


21.11.2014

Reakce paní učitelky Vápeníkové ze školky MŠ Erno Košťála na náš první vědecký workshop v Pardubicíc:
Těší nás, že jsme se staly první mateřskou školou, kde se uskutečnil vědecký workshop. Jinak jsme byly my i děti spokojeny. Všechny děti si pokusy užily, myslím, že je to vidět i na fotografiích. Budeme se těšit na další Vaši návštěvu.


20.11.2014

Dobrý den,
....Jinak bych Vám chtěla moc poděkovat za Váš kroužek … děti chodí každý týden domů naprosto nadšené.
S pozdravem, Lenka K.


8.8.2014
Dobrý den,
jste profesionálové a s dětmi to prostě umíte. Pro Vás není volný čas dětí byznys, ale smysl, který jste našli v předávání radosti. Veliké díky.
Matěj byl na PT v Praze-Kolovratech absolutně nadšeným účastníkem a dnes, po posledním dni tábora, prohlásil, že je opravdu škoda, že zítra už na další bádání nemůže jít.
Velké díky, Zdeňka R.


28.7.2014
Dobrý den,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za příměstský tábor VĚDECKÉ LÉTO 2014, který syn Filip absolvoval v Říčanech Na Fialce. Syn byl ohromně nadšený a tudíž my rodiče spokojení.
Raketu do vzduchu vystřelujeme ještě dnes a část z vyrobené lidské nohy obohatila naši nástěnku výrobků v hale.
Od září bychom velice rádi přihlásili syna na kroužek - snad nám to bude časově vycházet, protože takto strávený čas, považujeme nejen za zábavný ale především smysluplný.
Ještě jednou velké díky za Vaši aktivitu. Ilona a Filip K


25.7. 2014
Dobrý den,
chtěla bych vám moc poděkovat, a zejména lektorkám - sestrám Moravcovým - za úžasný týden (21. - 25.7. Základní škola nám. Curieových, Praha 1), který s nimi strávil můj syn Matěj. Na tábor zpočátku nechtěl, po prvním dnu tvrdil, že je to dlouhé, ale přesto sypal z rukávu jeden zážitek za druhým, takže se ukázalo, že to zas taková nuda nebyla. Po prvním "výletním" dnu se to zlomilo, Matěj přišel nadšený a nebyl k zastavení, mluvil a mluvil, oči mu zářily... A dneska byl opravdu smutný, že už tábor končí. Oceňuji především přístup lektorek, názorné ukázky, jak funguje lidské tělo, exkurze do míst, kam bych s dětmi asi nevyrazila - Paleopark, muzeum na Vítkově, ani nemluvím o žižkovském vysílači.. Matěj má doma popsaný sešit návody na sestavení různých zařízení, a to dnes ještě vypouští raketu!, každý den mě překvapuje, co se nového dozvěděl :-) Rozhodně to nebyl ztracený týden a vynaložené prostředky se nám několikanásobně vrátily v podobě nabytých vědomostí a Matějova nadšení. Váš program se nám velmi líbil, kdyby byl nějaký navazující týden, neváhala bych a poslala tam Matěje znovu a myslím, že by ochotně souhlasil (pokud tam budou stejné lektorky :-) ).
Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně úspěchů
Jana I.


9.7.2014
Děkuji, k pozdravu "vědě zdar" se připojuji! :)
Kateřina S.


4.7.2014
Dobrý den, milý vědátoři,
letošní příměstský tábor je opět senzační. Náš malý vědec je nadšený a přímo září.
Vše je perfektní, slečny vědkyně úžasné, skvělý program... Doma máme vždy podrobné líčení zážitků, opakování pokusů, studium detailů a také přípravu na příští den, aby vyhrál, tak se musí připravit. Takže tento týden usíná vyčerpaný, š´tastný a obložený encyklopediemi a počítačem. :-)
Tedy ještě jednou velké díky za příměstský tábor Praha - ZŠ nám. Květnového vítězství, a taky za kroužek ZŠ Jílovská. I zde platí výše psané. Skvělé.Moc děkuji a těšíme se všichni na další pokračování v příštím školním roce
Helena T.


30.6.2014

Dobrý den,
děkujeme za zprávu :o).
Za Pardubice děkujeme, naše dcera přišla domů po prvním dni naprosto nadšenáááá.
Iva a Martin M.


4. 6. 2014
Dobrý den, 
našeho Jirku kroužek moc bavil. Děkuji za pěkný nápad kroužek vytvořit i za jeho celou realizaci. 
pokud chcete rozšíření o pár dalších pochvalných vět, ráda připíši. Mezi jinými třeba i to, že Jirka znalosti z kroužku běžně zařazuje do informací, které potřebuje do školní výuky – když jsem jej tuhle zkoušela z přírodovědy a ptala se ho, zda se něco učili ve škole, sdělil mi, že ve škole ne, ale na Vědě ano. A mohu pokračovat….(vhledem k tomu že je půlnoc, tak raději třeba do týdne).  S pozdravem Z.Š.


30.5. 2014
Děkuji :)
Dcerka je z kroužku nadšená (k našemu nadšení nepodlehla Barbie, Hello Kitty a spol.), chci vám za něj poděkovat. Skvělý nápad.
Přeji pěkný víkend A. B.


Zprávy z fotbalového utkání 25.5.:

Necenzurované zážitky našich synů Adama a Dana z dnešního zápasu.                                                                                       Adam C.: "Dobrý den, moc se mi to líbilo potkal jsem 2 kamarády a viděl docela dobrý fotbal.Škoda že Dukla prohrála, hrála trochu líp než Liberec a než jsme hráli dneska my, kluci z Ruzyně. Nejvíc se mi líbilo jak mě kamarád přivedl k plotu abych sem si mohl s hráčema plácnout." Dan C.dodává: "Mě se nejvíc líbilo, když mě kamarád Vojta vzal do kotle mezi dukláky. A taky se mi líbilo že jsem si plácnul s hráčema." 

S pozdravem
Veronika M.

26.5.2014

Mnohokrát vám děkuji za potvrzení přijetí platby. Kluci se těší a my jsme moc zvědaví. Doufám, že experimenty nebudou moc výbušné, naši hoši rádi ve svých pokusech  pokračují  doma…:-)

Hezký den přeji K. B.

1.10.2013
Dobrý den,
po první lekci je Honzík nadšený,
hned doma zkoušel to, co se naučil s lektorkou a ukazoval to celé rodině, která se tak také naučila nové věci :-)
Mě se zase velmi líbil nápad zasílat rodičům mail s informací, co děti danou hodinu probírali, mohu pak lépe se synem opakovat věci, které se na kroužku naučil aby si je více zapamatoval.
Jsem velmi ráda, že jste v Dubči tento kroužek otevřeli :-)
Přeji hezký den
Jana B., ZŠ Starodubečská
 


27.9.2013
Dobrý den,
ještě jednou bych ráda poděkovala za úžasný program na Šeberově. Slečny vedoucí tým měly plno práce, ale děti se vracely šťastné a špinavé .
Každé ráno těšily a zlobily se na mě při malém zpoždění.
Dobrý počin!!!!!!
Děkujeme 
Markéta H.,ZŠ Šeberov


13.8. 2013
Velmi děkujeme za informace shrnující činnost dětí za celý den. Je to pro nás velmi zajímavé vědět. Určitě dcerku vyzkoušíme z otázek zkusmo :-)
Celkově na nás působí vše velmi profesionálně připravené.
Dcera je velice nadšená, děkujeme.Také jsme s velikou radostí zjistili koncem škol. roku, že kroužek Věda nás baví bude otevřen i na naší škole na Proseku na Pze 9. Dcerka by velmi ráda chodila. Nevíte prosím, od kolika let se děti mohou kroužku zůčastnit. Dcera půjde do třetí třídy. Byla by hodně smutná, kdyby nemohla do kroužku chodit.

Děkuji a přeji pohodový zbytek léta.
Markéta K., ZŠ Stoliňská, Praha 9


12.8. 2013
Dobrý den,
chtěla jsem poděkovat za zajímavé aktivity pro děti během prázdnin. Synové (9 a 11 let) se zúčastnili běhu tábora 5.8. - 9.8. na Barrandově a po doladění některých organizačních nejasností byli moc spokojení, resp. nadšení tím, co se naučili a vyzkoušeli si. Ve výpočtech a experimentech pokračovali i doma, bylo znát, že si odnesli spoustu zajímavých poznatků a hlavně chuť se dozvídat nové věci.
Děkuji a přeji hezký zbytek léta,
Mirka M.,ZŠ Barrandov, Praha 531.7.2013
Dobrý den paní Švandová, chtěla bych poděkovat vám i vašemu týmu, který vedl příměstský tábor na ZŠ Waldorfská v termínu 15-19.7.2013. Perfektní organizace a bohatý program, z kterého byl můj syn Jan Rys naprosto nadšený a už se těší, až bude moct začít chodit od září do kroužku (který snad na ZŠ Herčíkova vyjde). Když tento týden nastupoval na jiný tábor tak říkal, že je škoda že to zase není ten "chemický" tábor :-). Budeme rádi, když tábor bude i příští prázdniny.
Ještě jednou díky a přeji pěkný den
Petra R., ZŠ Waldorfská, Brno31.7.2013
Dobrý den,
moc děkuji za informace a chtěla bych moc poděkovat, jak se hezky o děti staráte. Syn je hrozně nadšený z pokusů, včera se mu moc líbilo v ZOO a taky mu moc chutná.
Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem.
Hedvia M., FZŠ prof.O. Chlupa, Praha 529.7.2013
Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za příměstský tábor,
který děti absolvovaly minulý týden ve Slovenské ulici.
Byly velmi spokojené, že se naučily spoustu nových a zajímavých věcí.
Petra M., ZŠ Slovenská, Praha 219.7.2013
Vážení členové týmu "Věda nás baví",
připravili jste pro děti opravdu zábavný a přitom poučný program na celý týden 15.-19.7.2013 na ZŠ Masarova v Brně. Syn se na každý další den tábora opravdu těšil, nedělalo mu broblém ráno vstávat. Odpoledne mně se zaujetím vyprávěl, co během dne dělal, dokonce jeden pokus předvedl doma.Syn bude na tento prázdninový týden rád vzpomínat a poznatky, které byly dětem podány zábavnou formou,  určitě využije. Děkuji lektorům, kteří se dětem celý týden naplno věnovali. Přeji hodně úspěchů  v další činnosti.
S pozdravem
Marie K., ZŠ Masarova, Brno19.7.2013
Dobrý den,můj syn Beneček Gheorghe (7 let) se minulý týden zůčastnil Vašeho tábora Věda nás baví a byl naprosto nadšený. Chtěla bych Vám poděkovat - a obzvláště lektorům - protože si myslím, že děláte velmi záslužnou práci a vedete děti k zábavné a smysluplné činnosti. Myslím, že mluví za vše, když dítě řekne, že chce pokračovat i příští rok v kroužku VNB a že chce zase jet na tábor VNB a že to tam bylo "úplně boží" a směje se bezzubou pusinou na celé kolo. Děkuji a přeji, ať se Vám daří,
Andrea G., ZŠ Waldorfská, Brno21.7.2013
Vážení vědátoři,  rád bych zhodnotil účast mých dětí na táboře v Hloubětíně. Na táboře jsem měl dva synáčky (8 a 5 a půl roku). Starší chodil na VNB už během školního roku na Fryčovickou (a vyjde-li to časově, chce chodit zas) a když přišla možnost strávit s vědou týden přes prázdniny, chtěli oba pánové. Měl jsem sice krapet obavy, zda osmihodinovou šichtu mladší zvládne, nicméně hned po prvním dni bylo jasné, že strach byl zcela zbytečný. Lektorům z hloubětínského tábora patří můj dík za to, že oba hochy po celý týden zabavili. Pánové chodili domů spokojení a nadšení (a tím pádem jsem byl spokojený a nadšený i já). A jeden speciální dík lektorům patří i za činnosti ne až tak vědecké (např. za pomoc mladšímu s rozkrájením masa a podobně - i když pro něj to zcela jistě věda byla).

Co se týče VNB jako celku - jsem přesvědčen, že děláte záslužnou činnost. Na revanš vám mohu slíbit, že budu-li ještě živ, až budou hoši přebírat Nobelovy ceny za chemii, fyziku, medicínu, ... donutím je do děkovné řeči zakomponovat cosi o prvních vědeckých krůčcích s VNB (samozřejmě s tím, že to byl jejich otec, který týden vstával o hodinu dřív, aby je dovezl včas). Nějakou větičku je zcela jistě donutím napsat i do svých pamětí. Ale patrně je ani nebudu muset nutit. Sami se jistě rádi zmíní. No a závěrem - děkuji, jen tak dál. Přeji mnoho zdaru, úspěchů a spokojených malých budoucích vědců.Hezký zbytek léta přeji. P.S. Nenewtonovskou kapalinu si budu muset ověřit osobně v praxi.
Ivo H., ZŠ Hloubětín, Praha 914.7.2013
Vážení,všem, kteří se podílejí na tomto úžasném projektu pro děti, děkuji za bezvadný nápad a přeji Vám hodně energie a super nápadů do příštího školního roku. Naše děti to moc baví, tak přeji i Vám to samé. S velkými díky
Vlaďka N., ZŠ U Parkánů 17, Praha 8O pololetí začala do kroužku chodit moje 8-letá dcera, je úplně nadšená, na hodiny se těší, doma veškeré pokusy opakuje a celou rodinu nutí pozorovat, co a jak funguje :o) povídá o svých zážitcích stále dokola,... prostě ten den jde vše ostatní stranou. Moc za tento kroužek děkujeme a přejeme hodně dalších spokojených dětí i rodičů!
Vlasta L., ZŠ Janouškova, BrnoDobrý den  všem, za svého syna i sama za sebe chci Vám všem moc poděkovat.Syn z hodin vědy chodí nadšen a doma vše prezentuje. Děkuji a přeji mnoho úspěchů.
Petra G., ZŠ Sirotkova, BrnoMůj syn chodí na váš kroužek Věda nás baví do FZŠ. Prof. Otakara Chlupa v Praze 13. Z kroužku je opravdu nadšen.
Barbora R., FZŠ. Prof. Otakara Chlupa, Praha 13Syn byl poprvé na kroužku VĚDA NÁS BAVÍ a byl jím opravdu nadšen - stejně jako většina ostatních kluků. S rodiči jsme se shodli, že jsme za aktivitu Vaší společnosti moc vděční, protože kroužků s podobnou náplní je dnes opravdu poskrovnu.
Jana D., ZŠ Fryčovická, Praha 9Syn se na kroužek vždy těší, následně nás nutí dělat pokusy doma.
Jana K., ZŠ Emy Destinové, Praha 6Moc děkuji za úžasný kroužek a doufám, že budete pokračovat i v příštím školním roce.
Petra Š., ZŠ Vodičkova, Praha 1Jsme s Vámi moc spokojeni a už jsem syna přihlásila na druhé pololetí.
Lucie J., ZŠ Janoušková, BrnoDěkuji za zasílání obsahu právě probíhajících přednášek. V tom jste byli velmi originální.
Martina K., ZŠ Emy Destinnové, Praha 6Petřík je z prováděných experimentů v rámci výuky 1. pololetí nadšený a již se těší na pololetí 2. Díky za takový kroužek.
Radka K., ZŠ Petrovice – Edisonova, Praha 10Dobrý den, musím říci, že Filipa Váš kroužek opravdu hodně baví (chtěl na něj jít např. i když byl kvůli nemoci uvolněn ze školy :-) ) A diplomy jsou také úžasné. Děkuji, že se dětem takto věnujete.
Eva D., ZŠ Brigádníků, Praha 7

Need help? Email us at info@vedanasbavi.cz

cancel
helpline kroužky

Můžeme Vám pomoci?

Nedaří se Vám dokončit přihlášku? Pokud máte problém, neváhejte nás kontaktovat:

Email: info@vedanasbavi.cz