Věda nás baví

Interactive and fun camps and clubs for children

MASTER LEKTOR
kroužku VĚDA NÁS BAVÍ

Náš projekt Master Lektor je primárně určen pro všechny nadšené pedagogické pracovníky a přátele škol, kteří by chtěli samostatně zrealizovat a vést kroužek VĚDA NÁS BAVÍ nebo KREATIVNÍ MYSL v mateřských a základních školách.

Staňte se MASTER LEKTOREM!

Věnujte více času dětem a jejich rozvoji, nudnou administrativu uděláme za Vás!

Proč my?

 • přirozeně zvýšíte prestiž Vaší školy
 • odpovídající odměnu ( 210 – 460 Kč/hod - dle počtu dětí v kroužku)
 • dáme Vám veškeré materiály k hodinám, včetně osnovy a pracovních listů
 • plnou podporu našeho koordinátora, který si bude Vaší práce hluboce vážit
 • získáte záštitu společnosti akreditované MŠMT
 • vyřídíme veškerou administrativu (platby dětí, Vaše daně, které všichni milujme a jiné:)) – věnujte více času dětem, nudu nechte na nás

Ale hlavní odměnou Vám budou nadšené děti i rodiče.

Jak to funguje?

Jako Master Lektor si se školou domluvíte propůjčení třídy a povolení ředitele s výukou kroužku. Pomůžeme Vám s propagací samotné aktivity ve vašem městě a kompletně administrativně zajistíme vedení dětí na kroužku i platby. Není potřeba si připravovat program, máme kompletní osnovu na každé pololetí, kterou dostanete plně k dispozici, stejně jako naše školení a zkušeného koordinátora, který Vám bude stále k dispozici v případě dotazů. Spolupráce probíhá na základě smlouvy. Nemusíte se ale ničeho bát, naše kroužky Vás ani Vaši účetní nijak administrativně nezatíží.  

Co musíte splňovat, abychom mohli spolupracovat?

 • plnoletost
 • pozitivní vztah k dětem a touhu jim předat znalosti a zkušenosti
 • ochotu samostatně jednat se školou a rodiči dětí
 • mít praxi ve vedení dětského kolektivu nebo odpovídající vzdělání velkou výhodou
 • mít volené jedno odpoledne týdně (kroužky se většinou konají mezi 13 a 16 hodinou)

Chce do toho jít s námi?

Napište na masterlektor@vedanasbavi.cz.

Proč to děláme?

Z mnohaletých zkušeností víme, že mezi našimi nejlepšími lektory převažují učitelé základních škol, kteří znají prostředí školy a k dětem mají vybudovaný vztah.

Přečtete si rozhovor s Master lektorkou o zkušenostech s vedením kroužku VĚDA NÁS BAVÍ, podívejte se na hodnocení kroužku rodiči nebo na hodnocení projektu aktivními Master lektory.

Mám zájem

kroužky - experiment světloděti zkouší funkci ledvinlekce oko a jeho funkceosvědčení za účast na kroužku

Mám zájem o pozici Master lektor

Nebo pokud nemůžete přiložit CV, prosíme o doplňující informace:

 

The processing of personal data provided in this form is necessary for the performance of the contract or negotiations on the offer of services. Personal data will not be provided to another entity. See more Principles of personal data processing.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

společností Věda nás baví o.p.s., IČO 24204137, se sídlem Velkopřevorské nám. 629/7, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. O 873 (dále jen „Správce“).

Souhlasím, aby mé osobní údaje zadané do formuláře výše byly na základě tohoto souhlasu zpracovávány nad rámec jednání o pracovní pozici za účelem možné nabídky pracovní pozice v budoucnu a to po dobu 3 let, nejdéle však do odvolání tohoto souhlasu.

Jsem si vědom/a práva svůj souhlas neudělit a dále svých práv souhlas kdykoli odvolat či upravit, požadovat od Správce přístup k osobním údajům, které se mě týkají, jejich opravy nebo výmazu, popřípadě omezení zpracování, a práva vznést námitku proti zpracování, jakož i práva na přenositelnost Údajů.

Měl/a jsem možnost seznámit se Zásadami zpracování osobních údajů.

Výslovně prohlašuji, že jsem oprávněn/a tento souhlas poskytnout a jsem starší 18 let a že poskytnutím Údajů a jiných informací Správci jsem neporušil/a žádné obecně závazné právní předpisy. Dále potvrzuji, že Údaje a další informace, které jsem mu o své osobě poskytl/a, jsou pravdivé.

Need help? Email us at masterlektor@vedanasbavi.cz

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací here.
cancel
helpline kroužky

Můžeme Vám pomoci?

Nedaří se Vám dokončit přihlášku? Pokud máte problém, neváhejte nás kontaktovat:

Email: info@vedanasbavi.cz